Купили 1,8 кг цукерок по ціні 179,25 грн за кілограм і 6,8 кг цукру по ціні 29,5 грн За кілограм.

За що заплатили більше: за цукерки чи за цукор і на скільки? Даю бали!

Ответы на вопрос

Отвечает Бездетко Алексей.

Ответ:

1)179,25×1,8=322,65

2)6,8×29,5=200,6

3)322,65-200,6=122,05

Відповідь : за цукерки заплатили більше на 122 гривні і 5 копійок

Отвечает Катасонова Елизавета.

поноамсдмкедртьпя бпо