Мати доручила Сашку купити 1,5 кг печива, 0,8 кг вафель і 0,5 кг цукерок. Чи вистачить Сашку 90

грн, якщо 1 кг печива коштує 36 грн, 1 кг вафель - 45 грн, а 1 кг цукерок — 60 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Воротов Дима.

Ответ:

36×1,5=54-печиво

45×0,8=36-вафлі

60×0,5=30-цукерки

54+36+30=120

Ні, не вистачить