5. Спростити вираз та обчислити його значення: -5(-3x + 2) - (9 - x), якщо х=-0,5. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Король Тёма.

 - 5( - 3x + 2) - (9 - x) =  \\ 15x - 10 - 9 + x = 16x - 19 =  \\ 16 \times ( - 0.5) - 19 =  - 8 - 19 =  \\  - 27