Як вирішити рівняння 5 7/18-(х-2 5/18)=1 11/18?


Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.

5 \frac{7}{18}  - (x - 2 \frac{5}{18})  = 1 \frac{11}{18}  \\ 5 \frac{7}{18}  - x + 2 \frac{5}{18}  = 1 \frac{11}{18}  \\ 7 \frac{12}{18}  - x = 1 \frac{11}{18}  \\ x = 7 \frac{12}{18}  - 1 \frac{11}{18}  \\ x = 6 \frac{1}{18}

Отвечает Щемерова Дарья.

1)  5 7/18 - ( х - 2 5/18 ) = 1 11/18.

    х - 2 5/18 = 5 7/18 - 1 11/18.

    х - 2 5/18 = 4 25/18 - 1 11/18.

    х - 2 5/18 = 3 14/18.

    х = 3 14/18 + 2 5/18.

    х = 5 19/18.

    х = 6 1/18.

Ответ:  х = 6 1/18.