7. Порівняй, на скільки більше периметр прапора, що встановлена Героїв, за периметр прапора, який

майорить над школами. Довідка: ширина прапора над школою 90 см, довжина -1м 35см. треба по діям а їх повинно бути 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Лозейко Саша.

Відповідь:

Отже, периметр прапора Героїв на 55,5 метрів більший за периметр прапора над школами.

Покрокове пояснення:

Для того, щоб порівняти периметри прапорів, потрібно знати їх розміри. За даними веб-пошуку, прапор Героїв має розмір 12×18 метрів, а прапор над школами - 90 см на 1 м 35 см2. Периметр прапора - це сума довжин усіх його сторін. Тому для обчислення периметру прапора Героїв треба виконати таку дію:

(12 + 18) × 2 = 60 метрів.

А для обчислення периметру прапора над школами - таку:

(0,9 + 1,35) × 2 = 4,5 метрів.

Щоб порівняти периметри прапорів, треба визначити різницю між ними. Для цього треба виконати таку дію:

60 - 4,5 = 55,5 метрів.