Згідно з описом поданим Конституції України,якщо ширина прапора 2м,то довжина повинна бути 3 м.Якщо

ширина 4м то довжина повинна бути 6 м.Знайди закономірність

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Валерия.

Ответ:

согласно Конституции отношение его ширины к длине  должно быть 2:3.

Именно так и в задаче - ширина прапора 2м,то довжина повинна бути 3 м. 2:3

Ширина 4м то довжина повинна бути 6 м. - 4:6=2:3

Пошаговое объяснение:

Отвечает Мартынюк Роман.

довжина більша за ширину в 1.5 рази

Пошаговое объяснение:

відношення довжини до ширини стале 3/2=6/4=1.5