Пожалуйста помогите 103,2÷(x-58,7)=8​


Ответы на вопрос

Отвечает Теров Миша.

Ответ:

Для розв'язання цього рівняння спочатку розкриємо дужки:

103,2 - x + 58,7 = 8

Потім зведемо подібні доданки:

161,9 - x = 8

Щоб знайти значення x, віднімемо 161,9 від обох сторін рівняння:

-x = 8 - 161,9

-x = -153,9

І, нарешті, помножимо обидві сторони на -1, щоб отримати x самостійно:

x = 358/5

Тож розв'язок рівняння х=358/5