Розв'яжіть рівняння: x+32=19


Ответы на вопрос

Отвечает Гайдунова-Лашманова Вика.

х+32=19

х=19-32

х= -13

Ответ: -13

Отвечает Белов Саша.

x +32 = 19

Щоб розв'язати це рівняння, треба перенести 32 на іншу сторону рівності, віднімаючи його від обох сторін:

x + 32 - 32 = 19 - 32

x = 19 - 32

x = -13