У Степана було 50 горіхів. Половину горіхів він віддав білочці, а 15 горіхів - хом'ячкові. Скільки

горіхів залишилось у Степана?

Ответы на вопрос

Отвечает Копбаев Азамат.

Відповідь:

10

Покрокове пояснення:

1) 50:2=25 (г.) - половина.
2) 50-25=25(г.) - залишилось.
3) 25-15=10(г.) - залишилось.