Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,7. Знайди ці числа, якщо одне з них на 2,7 більше

другого. Менше число дорівнює: Більше число дорівнює:​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

(x + x + 2.7) / 2 = 8.7

Звідси отримуємо:

2x + 2.7 = 17.4

2x = 14.7

x = 7.35

Отже, менше число дорівнює 7.35, а більше число дорівнює (7.35 + 2.7) = 10.05.

.