Середне арифметичне трьох чисел дорівнює 83,5. Знайди перше число, якщо друге і трете дорівнюють

80,7 i 89,4. СРОЧНО НУЖНО. ДАЮ 40​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Мадина.

(x + 80,7 + 89,4) : 3 = 83,5

x + 80,7 + 89,4 = 83,5 * 3

x + 80,7 + 89,4 = 250,5

x + 80,7 = 250,5 - 89,4

x + 80,7 = 161,1

x = 161,1 - 80,7

x = 80,4

Відповідь: перше число дорівнює 80,4