У двох пачках 360 книжок, причому кількість книжок у першій почці становить 4/5 кількості книжок

другої. То скільки книжок у кожній пачці? Розвязати рівняння -7х + 5 = -35 - 2х

Ответы на вопрос

Отвечает Безкишкина Диана.

Відповідь:

Задача:

Нехай х - кількість книжок у другій пачці. Відомо, що кількість книжок першої пачки становить \frac{4}{5} другої пачки. Отже кількість книжок першої пачки становить \frac{4}{5}х. За умовою задачі у двох пачках 360 книг.

Маємо рівняння:

\frac{4}{5}х+х=360(домножимо обидві частини рівняння на 5, щоб позбутись знаменника)

\frac{5*4}{5}х+5х=5*360

4х+5х=1800

9х=1800

х=1800:9

х=200

Отже, в другій пачці 200 книжок, а в першій пачці -  \frac{4}{5}*200=160(книг).

Відповідь: перша пачка - 160 книг, друга пачка - 200 книг.

Рівняння:

-7х+5= -35-2х

-7х+2х= -35-5

-5х= -40

х= -40:(-5)

х= 8

Відповідь: 8

Покрокове пояснення: