У першій пачці було у 2 рази більше зошитів, ніж у другій. Після того як із другої пачки

переклали в першу 10 зошитів, то у другій пачці стало зошитів у 4 рази менше, ніж у першій. Скільки зошитів було в кожній пачці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Вера.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай перша пачка - 2х , а друга пачка - х.

4*(х-10)=2х+10

4х-40=2х+10

4х-2х=40+10

2х=50

х=25

У першій пачці - 50 зошитів, а у другій - 25 зошитів було спочатку