У двох пачках 60 книжок, причому кількість книжок у першій пачці становить 7/8 кількості книжок

другої. По скільки книжок у кожній пачці ? Нехай у другій пачці х. А у першій 7/8 х . ТЕРМІНОВООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Даша.
Добре, розглянемо цю задачу.

Нехай у другій пачці кількість книжок дорівнює х. За умовою задачі кількість книжок у першій пачці становить 7/8 від кількості книжок другої пачки.

Тобто, кількість книжок у першій пачці дорівнює (7/8)х.

Загальна кількість книжок у двох пачках становить 60, тому ми можемо записати таке рівняння:

(7/8)х + х = 60

Давайте розв'яжемо його:

(7/8 + 1)х = 60

(15/8)х = 60

Тепер помножимо обидві частини рівняння на (8/15), щоб відкинути дріб:

х = (60 * 8) / 15

х = 32

Отже, кількість книжок у другій пачці дорівнює 32, а кількість книжок у першій пачці становить (7/8) * 32 = 28.

Отже, в першій пачці є 28 книжок, а в другій пачці - 32 книжки.