<<<даю 90 б.>>> У саду ростуть 160 дерев, з них 25% - черешні, а яблуні -

становлять 65% від кількості черешень. Скільки яблунь росте у садку? 12, 26 ,40 ,44​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабаш Диана.

Ответ:

1)160*0,25=40(черешни)

2)40*0,65=26(яблони)

Пошаговое объяснение:

25%=0,25

65%=0,65

Отвечает Муратова Дмитрий.

Знайдемо кількість черешень: 25% від 160 дерев = (25/100) * 160 = 40 дерев.

Знайдемо кількість яблунь: 65% від кількості черешень = (65/100) * 40 = 26 дерев.

Отже, кількість яблунь у садку становить 26 дерев.
Відповідь: 26.