Розв'яжіть рівняння: 6x-3=-2x+21​


Ответы на вопрос

Отвечает Иваницкая Вероника.

Ответ:

Почнемо зі складання подібних доданків на лівій та правій сторонах рівняння:

6x - 3 + 2x = 21

Об'єднуємо доданки:

8x - 3 = 21

Переносимо 3 на іншу сторону рівняння і міняємо знак:

8x = 24

Розділяємо обидві сторони на 8:

x = 3

Отже, розв'язок рівняння 6x-3=-2x+21 є x = 3.

Отвечает Таныгин Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

6x-3=-2x+21

6x - 3 + 2x = 21

8x - 3 = 21

8x = 24

Наконец, разделим обе части уравнения на 8, чтобы найти значение x:

x = 3

Таким образом, решение уравнения 6x-3=-2x+21 является x = 3