Робітникові нарахували мінімальну заробітну плату 6000 грн. Із них вирахували: 18% у пенсійний

фонд, 1,5% - військовий збір та 1% - профспілковий внесок. Скільки грошей отримає працівник після всіх відрахувань? срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Грабко Максим.

Для того, щоб знайти заробітну плату після всіх відрахувань, спочатку треба відрахувати від неї відповідні податки та внески:

Пенсійний фонд:

18% від 6000 грн = 1080 грн

Військовий збір:

1.5% від 6000 грн = 90 грн

Профспілковий внесок:

1% від 6000 грн = 60 грн

Загальна сума відрахувань:

1080 грн + 90 грн + 60 грн = 1230 грн

Отже, щоб знайти заробітну плату після всіх відрахувань, потрібно від 6000 грн відняти загальну суму відрахувань:

6000 грн - 1230 грн = 4770 грн

Таким чином, працівник отримає 4770 грн після всіх відрахувань.

Отвечает Свидерская Юлия.

Ответ:

4760 грн

Пошаговое объяснение:

1) 0,18 * 6000 = 1080 (грн) - высчитали в пенсионный фонд

2) 0,015 * 6000 = 90 (грн) - высчитали в военный сбор

3) 0,01 * 6000 = 60 (грн) - высчитали в профсоюзный взнос

4) 6000 - 1080 - 90 - 60 = 4760 (грн) - получит рабочий после всех вычетов