Працівнику нарахували заробітну плату в розмірі 14 800 грн. Із цієї суми відрахували 19% податку з

доходів фізичних осіб і 1,7% військового збору. Скільки грошей отримав робітник після цих відрахувань? ПРОШУ

Ответы на вопрос

Отвечает Терещук Иван.

Пошаговое объяснение:

Загальна сума відрахувань з заробітної плати працівника складає:

14 800 * 0.19 + 14 800 * 0.017 = 2 962 + 251.6 = 3 213.6 грн

Отже, після відрахування податків та військового збору робітник отримав:

14 800 - 3 213.6 = 11 586.4 грн