Решите задачу пж перший афтомобіль за 4 год пройшов ту саму відстань що другий за 6 год знайдіть

швидкість кожного якщо швидкість першого афтомобіля на 25 км за год більша ніж у другого

Ответы на вопрос

Отвечает Улесова Софья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Позначимо швидкість другого автомобіля через x. Тоді швидкість першого автомобіля буде дорівнювати x + 25 (згідно з умовою задачі).

Відстань, яку проїхав перший автомобіль, можна виразити як добуток швидкості та часу:

шлях1 = (x + 25) * 4

Аналогічно, відстань, яку проїхав другий автомобіль, можна виразити як:

шлях2 = x * 6

За мовою задачі, обидва автомобілі проїхали однакову відстань, тому шлях1 дорівнює шляху2:

(x + 25) * 4 = x * 6

Розв'язуємо рівняння:

4x + 100 = 6x

100= 2x

x = 50

Оже, швидкість другого автомобіля дорівнює 50 км/год, а швидкість першого автомобіля:

x + 25 =50 + 25 = 75 км/год

Відповідь: швидкість першого автомобіля - 75 км/год, швидкість другого автомобіля - 50 км/год.