Розв'яжіть рівняння : 1) 12а + 8 = 24а -16 2) 7х + 7 =31 - х 3) 40с = 100 +15с 4) 6 ( х + 1 ) =

12 (1- х ) + 12 НОМЕР 2 Задача Перше число більше другого у 3 рази .Різниця 1-го і числа 5 дорівнює сумі 2-го і числа 11 Знайти ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Сергей.

1) 12а + 8 = 24а -16

12a - 24a = -16 - 8

-12a = -24

a = 2

2) 7х + 7 =31 - х

7x + x = 31 - 7

8x = 24

x = 3

3) 40с = 100 +15с

40c - 15c = 100

25c = 100

c = 4

4) 6 ( х + 1 ) = 12 (1- х ) + 12

6x + 6 = -12x + 12 + 12

18x = 18

x = 1

Задача:

Позначимо перше число як а, а друге як b. Тоді за умовою задачі маємо систему рівнянь:

a = 3b   (1)

a - 5 = b + 11   (2)

Підставляємо значення з (1) в (2):

3b - 5 = b + 11

2b = 16

b = 8

Підставляємо b в (1):

a = 3*8

a = 24

Отже, перше число дорівнює 24, а друге число дорівнює 8.

Отвечает Липовая Светлана.

Пошаговое объяснение:

1

12а + 8 = 24а - 16

12а - 24а = -16 - 8

-12а = -24

а = -24 : (-12)

а = 2

7х + 7 = 31 - х

7х + х = 31 - 7

8х = 24

х = 24 : 8

х = 3

40с = 100 + 15с

40с - 15с = 100

25с = 100

с = 100 : 25

с = 4

6(х + 1) = 12(1 - х) + 12

6х + 6 = 12 - 12х + 12

6х + 6 = -12х + 24

6х + 12х = 24 - 6

18х = 18

х = 18 : 18

х = 1

2

1 число = 3х

2 число = х

3х - 5 = х + 11

3х - х = 11 + 5

2х = 16

х = 16 : 2

х = 8

1 число = (3х) = 3 * 8 = 24

2 число = (х) = 8