Ребята срочно майстер выготовить 96 деталей за 4дні а учень за 8 днів за скільки днів вони

виготовлять 108 таких деталей якщо працюватимуть разом с умовой

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Снежана.

Ответ:3 дні

Пошаговое объяснение:

96:4=24

96:8=12

12+24=36

36+36+36=108.(або 36•3)

Отвечает Лир Полина.
Дано:
Майстер - 96 за 4 дні
Учень - 96 за 8 днів
Знайти: за скільки днів разом 108
Розв‘язання:
96:4= 24 деталей за 1 день виготовляє майстер
96:8=12 деталей за 1 день виготовляє учень
24+12=36 разом за день
108:36=3 дні.