Знайдіть площу прямокутника довжина якого 13,2 см а ширина на 5,6 см менше Будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Марина.

a = 13,2 см

b = 13,2 - 5,6 = 7,6 см

S = a * b = 13,2 * 7,6 = 100,32 см2