Учень прочитав 60 сторінок, тобто 2/3 книги. Скільки всього сторінок у книзі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Кирилл.

Ответ:

У книзі 90 сторінок.

Пошаговое объяснение:

Учень прочитав 60 сторінок, що складає 2/3 книги. Позначимо невідому кількість сторінок у всій книзі за x, тоді 60 сторінок буде 2/3x:

\frac{2}{3} x = 60\\x = 60:\frac{2}{3} = 60 * \frac{3}{2} = 90

Отвечает Кабзун Анастасия.

Ответ:

90 сторінок

Пошаговое объяснение:

60 сторінок - це 2/3. Тому 1/3 це 30 сторінок. Тоді 3/3, тобто ціла книга це 90 сторінок.