Задача в Відстань між трьома селами 4 км, 13 км, 15 км. На якій відстані від кожного села треба

поставити вишку мобільного зв'язку, щоб прийом сигналу був однаковий у всіх трьох селах?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алдаберді Ерхат.

Ответ:

Для того щоб прийом сигналу був однаковий у всіх трьох селах, вишку мобільного зв'язку потрібно розмістити на середині відрізка, що з'єднує ці села.

Отже, відстань від першого села до вишки дорівнює половині відстані між другим і третім селами, тобто (13 км + 15 км)/2 = 14 км.

Аналогічно, відстань від другого села до вишки дорівнює половині відстані між першим і третім селами, тобто (4 км + 15 км)/2 = 9,5 км.

І нарешті, відстань від третього села до вишки дорівнює половині відстані між першим і другим селами, тобто (4 км + 13 км)/2 = 8,5 км.

Отже, відстань від першого села до вишки дорівнює 14 км, відстань від другого села до вишки дорівнює 9,5 км, а відстань від третього села до вишки дорівнює 8,5 км.

Отвечает Амельченко Владимир.

Ответ:1) сначала найдём площадь треугольника например по формуле Герона

(4+13+15)/2=16 полупериметр

S=√16*(16-4)*(16-13)*(16-15)=24

Радиус описанной окружности

R=(ABC)/(4S)

R=(4*13*15)/(4*24)=8.125 km

Пошаговое объяснение: