Даю 100 балов !!!! Даю 100 балов 1. Відстань між трьома селами 4 км, 13 км, 15 км. На якій

відстані від кожного села треба поставити вишку мобільного зв'язку, щоб прийом сигналу був однаковий у всіх трьох селах. 2. Комунальним працівникам на алеї необхідно розбити три однакових клумби, кожна з яких має форму рівностороннього трикутника. Висота кожного трикутника дорівнює 2 метри. Яку площу займатимуть клумби? 3. Щоб дістатися поглядом верхівки дерева від підніжжя будинку, по- трібно дивитися вгору під кутом 22°. А щоб побачити верхівку дерева з балкона, що розташований на відстані 50 метрів над поверхнею землі, слід дивитися вниз під кутом 50°. Знайдіть: а) висоту дерева; б) відстань від дерева до будинку.

Ответы на вопрос

Отвечает Ветрова Віталіна.

1) сначала найдём площадь треугольника например по формуле Герона

(4+13+15)/2=16 полупериметр

S=√16*(16-4)*(16-13)*(16-15)=24

Радиус описанной окружности

R=(ABC)/(4S)

R=(4*13*15)/(4*24)=8.125 km