У перший магазин 18 однакових бідоні молока, а в другий -- 12 таких бідонів,причому в перший

магазин завезли на 228 л молока більше,ніж у другий.Скільки лвтрів молока завезли в кожен магазин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курганская Ксения.
1. 18 - 12 = 6 бідонів — більше завезено у перший магазин, ніж у другий
2. 228 : 6 = 38л — молока у одному бідоні
3. 12 * 38 = 456л — завезли у другий магазин
4. 18 * 38 = 684л — завезли у перший магазин

Перевіримо: 684 - 456 = 228л різниці. Отже, рішення вірне.