У перший магазин завезли 18 однакових бідонів молока ‚ а в другий-12 таких самих бідонів ‚ причому

в перший магазин завезли на 228 л молока більше ‚ ніж у другий . Скільки літрів молока завезли в кожен магазин? Срочно потрібно сьогодні виконати задачу пліііііііз.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ульяна.

Ответ:

684 літри - в перший магазин

455 літрів - в другий магазин

Пошаговое объяснение:

1) 18-12= 6 ( бідонів)

2) 228:6 = 38 ( літрів) - молока в 1 бідоні

3) 18*38= 684 (л) - завезли в перший магазин

4) 12*38= 456 (л) - завезли в другий магазин