Знайди периметр прямокутника,якщо його довжина дорівнює 15см,а ширина становить 4/5 довжини.


Ответы на вопрос

Отвечает Мико Ульяна.

Знайди периметр прямокутника,якщо його довжина дорівнює 15см,а ширина становить 4/5 довжини:

1) 15:5*4=12(см)-становить ширина;

2)P=(12+15)*2=54(см).

Відповідь: P=54см.