3. Відстань від Києва до Дніпра дорівнює 496 км. Вона на 409 км більша, ніж відстань від Дніпра до

Запорiжжя, i на 247 км більша за відстані від Запоріжжя до Дружківки. Яку відстань подолав турист маршрутом Київ - Дніпро-Запорiжжя - Дружківка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова София.

Відповідь:

відстань яку подолав турист маршрутом Київ - Дніпро - Запорiжжя - Дружківка? становить 832 кілометри.

Покрокове пояснення:

1) 496 - 409 = 87 (км) - відстань від Дніпра до Запоріжжя

2) 496 - 247 = 249 (км) - відстань від Запоріжжя до Дружнівки

3) 496 + 87 + 249 = 832 (км)