До магазину завезли 2600кг овочів, з них 37% складають огірки,52%-картопля, а решту-капуста.

Скільки кілограмів капусти завезли в магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивахнов Виталик.

2600кг = 100%

26кг = 1%

37*26кг = 962кг огірків

52*26кг = 1352кг картоплі

100% - (52+37)%  =  2600кг - (1352+962)кг = 286кг капусти

Постав будь ласка високу оцінку