2)До магазину завезли 1600 кг овочів, з них 27% складають огірки, 42% - картопля, а

решту-капуста. Скільки кілограмів капусти завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Обоимов Александр.

Ответ:

1600:100=16(1% Всіх овочів) 27%=0,27; 42%=0,42; 100-(27+42)=31%=0,31

1) 1600*0,27=432кг огірки

2) 1600*0,42=672кг картопля

3)1600*0,31=496 кг капуста

Або 1600-432-672=496кг капуста

Можна найкраща відповідь будь ласка