У квітковому магазині 120 троянд становить 40 % усіх квітів. Скільки всьгого квітів у магазині ?


Ответы на вопрос

Отвечает Ростовский Сергей.

Ответ:

300

Пошаговое объяснение:

Якщо 120 троянд складають 40%, то 1% складає 3 троянди (120:40=3), Всього квітів в магазині - 100 %, отже 3 множимо на 100 і дізнаємося скільки квітів всього в магазині. Сподіваюсь допомогла))

Отвечает Третьяков Славик.
120 / x = 40 / 100
120 * 100 = 40 * x
12,000 = 40x
x = 12,000 / 40
x = 300
У квітковому магазині 300 квітів