5. Розв'яжи задачу. У квітковий магазин привезли 4 оберёмки троянд, по 200 штук у кожному. Після

того як упродовж дня продали частину троянд, у магазині залишилося 300 троянд. Скільки троянд продали за день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Король Бекжан.

Відповідь:

У квітковий магазин привезли  4*200=800 троянд

продали за день 800-300=500 троянд

Покрокове пояснення:

Отвечает Нарыжный Никита.

Ответ:

500 троянд продали

Пошаговое объяснение:

Нас треба знайти яку кількість їх привезли тому

1)4*200 = 800(троянд всього)

2) 800 - 300 =500