Обчислити, яку масу солі і води необхідно взяти для приготування 200 розчину з масовою часткою

розчиненої речовини 10%​

Ответы на вопрос

Отвечает Мак Бодя.

Ответ:

Дано:

m¹=200г

W(солі)=10%

----------------------

m(H2O)=?

m²(солі)=?

w =  \frac{m {}^{1} }{m {}^{2} } \times 100\% \\ m {}^{2}  =  \frac{w \times m {}^{1} }{100\% }  =  \\  = \frac{200 \times 10}{100\%}  = 20 \\ m(h {}^{2} o) = m {}^{1}  - m {}^{2} =  \\  = 200 - 20 = 180

Отвечает Полянская Настя.

Відповідь:

20 г солі і 180г води

Пояснення:

Дано:

w = 10%

m(роз-ну) = 200г
Знайти:

m(NaCl) - ?
m(H2O) - ?

Розв‘язання:

w = (m(роз.реч-ни)/ m(роз-ну))•100%

m(роз.реч-ни) = (w•m(роз-ну)/100%

m(NaCl) = (10•200)/100 = 20 (г) потрібно NaCl для приготування цього розчину;

m(роз-ну) = m(NaCl) + m(H2O);

m(H2O) = m(роз-ну) - m(NaCl)

m(H2O) = 200 - 20 = 180 (г) води необхідно для приготування цього розчину.

V(H2O) = m(H2O) • p(H2O); p(H2O) = 1.

V(H2O) = 180•1 = 180 (мл)

Відповідь: для приготування 200г розчину з масовою часткою солі 10% необхідно 20 г солі і 180 мл води.