Познач порядок арифметичних дій. Обчисли значення виразу 33*74-(1653:19+60*19)


Ответы на вопрос

Отвечает Ханский Амир.
1.) 1653:19
2.) 60•19
3.) потім це додати (1653:19+60•19)
4.) 33•74
5.) відняти

Значення виразу=1215
Отвечает Остапенко Максим.
1. 1653:19= 87
2. 60*19= 1140
3. 87+1140=1227
4. 33*74= 2442
5. 2442-1227= 1215
Відповідь:1215