1439. 1) 3) 10 5x 3 6x 7 9x 4 + + 5 = = 0, Y-7 = 0; 6 5y 21 y 12 - 5 = 0, -11 = 0; 2) 4) y -2=0,

8 2x-1=0; 6 x 4 9 7x_Y_4=0, 9 3 8x 5 y -3=0. 30 Вот

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Елена.

Відповідь:

1) Розв'язуємо систему рівнянь:

5x + 6x + 9x - 7 - 5 = 0

20x - 12 = 0

20x = 12

x = 0,6

Таким чином, x = 0,6.

2) Розв'язуємо систему рівнянь:

5y + 6 + 9y - 7 = 0

14y - 1 = 0

14y = 1

y = 0,0714...

Таким чином, y = 0,0714... або приблизно 0,0714.

3) Розв'язуємо систему рівнянь:

7x - y - 4 = 0

3y - 8x + 5 = 0

З першого рівняння знаходимо y:

y = 7x - 4

Підставляємо це значення у друге рівняння і знаходимо x:

3(7x - 4) - 8x + 5 = 0

21x - 12 - 8x + 5 = 0

13x - 7 = 0

13x = 7

x = 0,5385...

Підставляємо знайдене значення x у перше рівняння і знаходимо y:

y = 7 * 0,5385... - 4 = 0,7692...

Таким чином, x = 0,5385... і y = 0,7692....

4) Розв'язуємо систему рівнянь:

y - 2 = 0

2x - 1 = 0

З першого рівняння знаходимо y:

y = 2

Підставляємо це значення у друге рівняння і знаходимо x:

2x - 1 = 0

2x = 1

x = 0,5

Таким чином, x = 0,5.

5) Розв'язуємо систему рівнянь:

7x - y - 4 = 0

8x - 5 = 0

y - 3 = 0

З другого рівняння знаходимо x:

8x - 5 = 0

8x = 5

x = 0,625

Підставляємо знайдене значення x у перше рівняння і третє рівняння і знаходимо y:

7x - y - 4 = 0

7(0,625) - y - 4 = 0

4,375 - y - 4 = 0

- y = -0,375

y = 0,375

Таким чином, x = 0,625 і y = 0,375.