На подвір’ї гуляють курчата та цуценята. Хлопчик нарахував усього 6 голів і 20 лап.скільки курчат і

скільки цуценят було на подвір’ї

Ответы на вопрос

Отвечает Трухин Алёша.

Ответ:

На подвір'ї було 2 курчати і 4 цуценяти

Пошаговое объяснение:

Нехай к — кількість курчат, ц — кількість цуценят.

Тоді ми можемо записати таку систему рівнянь, використовуючи інформацію про кількість голів та лап:

к + ц = 6 (усього голів)

2к + 4ц = 20 (усього лап)

Можна помножити перше рівняння на 2 і відняти його від другого, щоб отримати значення ц:

2к + 4ц - 2к - 2ц = 20 - 12

2ц = 8

ц = 4 (цуценят)

Тоді, підставляючи це значення ц у перше рівняння, отримуємо:

к + 4 = 6

к = 2 (курчат)