В тваринницькому господарстві було 19875 голів тварин. Овець на 9205 голів більше , ніж корів, а

свиней на 2255 голів більше ніж корів. Скільки голів тварин кожної породи було в господарстві?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилин Дима.
Нехай корів = х голів, то овець = 9205+х голів, а свиней = 2255+х голів. Всього голів 19875 голів.
х+9205+х+2255+х=19875
3х=19875-9205-2255
3х=8415
х=8415/3
х=2805
Отже, корів = 2805 голів, овець = 9205+2805=12010 голів, а свиней = 2255+2805=5060 голів.