підсобне господарство мало 70 свеней, корів - у 2 рази більше,ніж свиней, а коней - на 20 більше,

ніж свиней і корів разом. Скільки у господарстві було коней?

Ответы на вопрос

Отвечает Фазлыева Дарья.

Ответ:

1) 70 * 2 = 140 (корів)

2) 70 + 140 = 210  (корів і свиней разом)

3) 210 + 20 = 230 (коней)  

Пошаговое объяснение: