Допоможіть будь ласка,буду вдячна.З двох сіл відстань між якими 10км,одночасно в протилежних

напрямках виїхали два велосипедиста і через 3 години відстань між ними становила 76км.Знайти швидкість кожного,якщо швидкість кожного на 2км\год більша.

Ответы на вопрос

Отвечает Калюкина Саша.

Ответ:

 <---------мотоциклист-------| 10 км |-------велосипедист--------->

                                     S = v * t - формула пути

х (км/ч) - скорость велосипедиста

х + 30 (км/ч) - скорость мотоциклиста

v = х + х + 30 = 2х + 30 (км/ч) - скорость удаления

t = 36 мин = (36 : 60) ч = 0,6 (ч) - время в пути

S = 40 - 10 = 30 (км) - расстояние

Уравнение: (2х + 30) * 0,6 = 30

                    2х + 30 = 30 : 0,6

                    2х + 30 = 50

                    2х = 50 - 30

                    2х = 20

                    х = 20 : 2

                    х = 10

Вiдповiдь: 10 км/ч - швидкiсть велосипедиста.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Степаненко Михаил.

Ответ:

10км/год, 12км\год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкіст першого велосипедиста=х; тоді швидкість другого=х+2

Записуємо рівняння:

(х+2+х)*3(час)+10(початкова відстань між велосипедистами)=76

2х+2=(76-10):3=22

2х=22-2=20

х=20:2=10-швидкість першого велосипедиста; тоді швидкість другого=10+2=12