дві бригади лісорубів повинні були заготовити за місяць 90 машин дров перша бригада заготовила 38

машин а друга на 5 більше. скільки машин залишилось заготовити

Ответы на вопрос

Отвечает Харьковский Вадим.

Відповідь:

1) 38+5=43

2) 38+43=81

3) 90-81=9

ответ 9

можна корону