За 36 робочих днів бригада лісорубів у складі 30 чоловік заготовила 1944 м³ дров. Продуктивність

праці всіх лісорубів однакова. Скільки дров заготовить бригада із 24 чоловік за 50 днів при такій же продуктивності праці?

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.
1944/30=64,8
64/36=1,8
1,8*50*24=2160