Груша зі сливою разом важать 180 г. А груша та чотири таких самих сливи — 300 г. Скільки важать

груші, а скільки одна слива?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинова Екатерина.

Відповідь:

Вага груші – 140 грам, вага сливи – 40 грам

Покрокове пояснення:

300 – 180 = 120(г) – вага трьох слив

120 ÷ 3 = 40 (г) – вага однієї сливи

180 – 40 = 140 (г) – вага однієї груші

:)

Отвечает Белоус Маргарита.

Відповідь:

Позначимо масу груші як "х", а масу однієї сливи як "у". Тоді з умови задачі ми маємо систему рівнянь:

x + 4y = 300 (маса груші та 4 слив)

x + y = 180 (маса груші та однієї сливи)

Можемо використати метод елімінації змінних:

(x + 4y) - (x + y) = 3y = 300 - 180 = 120

Отже, y = 40

Підставляючи це значення у друге рівняння системи, отримаємо:

x + 40 = 180

x = 140

Таким чином, маса груші - 140 г, маса однієї сливи - 40 г.

Покрокове пояснення: