Груша зi сливою разом важать 180г. А груша та чотири таких самих сливи 300г.Скiльки важать груши, а

скiльки одна слива?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Снежана.
Відповідь:
Г+с=180 г
Г+4с=300 г
(г+4с)-(г+с)=3с=300-180г=120г
3с=120 г
С=120:3=40 г
Г=180-40=140 г
Покрокове пояснення: