Очень срочно даю 50 балов Скласти рівняння реакцій таких оксидів з водою: магній оксиду, алюміній

оксиду, сульфур (IV) оксиду, фосфор (V) оксиду, літій оксиду. Розв'язати задачу. Обчислити масову частку Оксигену в алюміній оксиді.

Ответы на вопрос

Отвечает Елизаров Михаил.

Відповідь:

ок

Пояснення:

MgO+H2O=Mg(OH)2

Al2O3+3H2O=2Al(OH)3

SO2+H2O=H2SO3

P2O5+3H2O=2H3PO4

Li2O+H2O=2LiOH

Дано:

Al2O3

w(О)-?

Mr(Al2O3)=2Ar(Al)+3Ar(O)=54+48=102а.о.м.

w(О)=48/102=0,47=47%