1)Обчисліть масову частку Оксигену в магній оксиді (MgO), карбон (II) оксиді (CO).2)Обчисліть

масову частку Оксигену у фосфор (V) оксиді (P2O5), хром (III) оксиді (Cr2O3).

Ответы на вопрос

Отвечает Никонова Анна.

1.а MgO

w(O)= m(O) : Mr( MgO).

w(O)= 16(m(O) : 40 * 100%
w(O)= 0,4 или 40%

1.б CO
w(O)= m(O) : Mr( CO)
w(O)= 16: 28 * 100%

w(O)= 57%