2. Знайти значення виразу: 78050+945: 63-608 3. Розв'язати рівняння: x-37=888 478+x=912 4.

Записати числовий вираз без дужок, але так, щоб результат не змінився: (36+48)-5= ЗАРАЗ

Ответы на вопрос

Отвечает Джаноян Дживан.

Ответ:

ось, все зрозуміло?

Пошаговое объяснение:

рівняння, значення виразу


Отвечает Целиков Глеб.
2. 78050+945:63-608=945:63+78050-608=78065-608=77 457
3.
1. x=888:37
x=24
2. 478+x=912
x=912-478
x=434
4.
36+48-5=79