Середнє арифметичне двох чисел одне з яких у 4 рази більше за друге дорівнює 40 знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.

Відповідь: (4у + у) / 2 = 40.

Скоротимо дріб і помножимо обидві частини на 2:

5у = 80.

Поділимо обидві частини на 5:

у = 16.

Тепер підставимо значення у у перше рівняння:

х = 4 * 16 = 64.

Отже, перше число дорівнює 64, а друге число дорівнює 16

Покрокове пояснення: