НСК(81;99) помогите пожалуйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Цулин Артём.

Ответ:

Для знаходження найменшого спільного кратного (НСК) чисел 81 і 99, спочатку визначимо їх найбільший спільний дільник (НСД).

Використовуючи алгоритм Евкліда, знаходимо НСД:

99 = 81 * 1 + 18

81 = 18 * 4 + 9

18 = 9 * 2 + 0

Отже, НСД(81, 99) = 9.

Тепер знайдемо НСК, використовуючи формулу:

НСК(81, 99) = (81 * 99) / НСД(81, 99)

НСК(81, 99) = (81 * 99) / 9 = 891.

Отже, НСК(81, 99) = 891.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Харитонов Сергей.

Ответ:891

Пошаговое объяснение:Изначально разложим на простые множители

81 = 3×3×3×3

99 = 3×3×11

81×11=891