З двох міст, відстань між якими 53,7 км, одночасно назустріч один одному виїхали два

велосипедисти. Швидкість одного з них 18,3 км/год, а швидкість другого на 0,8 км/год менша. Через скільки годин вони зустрінуться? добоможіть будь ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Горева Ирина.

Відповідь:Для вирішення цієї задачі ми можемо скористатися формулою швидкості, відстанні та часу.

Нехай t позначає час (у годинах), через який велосипедисти зустрінуться.

Швидкість першого велосипедиста - 18,3 км/год.

Швидкість другого велосипедиста - (18,3 - 0,8) км/год = 17,5 км/год.

За формулою швидкість = відстань / час ми можемо записати:

18,3t + 17,5t = 53,7

35,8t = 53,7

Тепер поділимо обидві частини на 35,8, щоб вирішити рівняння:

t = 53,7 / 35,8

t ≈ 1,5

Отже, велосипедисти зустрінуться приблизно через 1,5 години.

Покрокове пояснення: